Sobota, 30 maja 2020
www.bigduo.pl
Rok założenia 1991
  Regulamin   |   Cennik   |   Rejestracja   |   Kontakt   |   Medycyna   |   Motoryzacja   |  Eng.  

Menu
Szukanie - dowolna fraza
Szukanie proste - branże
Szukanie zaawansowane
Szukanie szczegółowe
Wyślij zapytanie
Zobacz zapytania
Informacja - katalog haseł
Informacja gospodarcza
Logowanie
Kursy walut NBP w zł.
na dzień 29.05.2020
EURO4.45030.5399
USD4.0031-0.5293
GBP4.9213-0.2089
Katalog Medyczny woj. slaskiego
Katalog motoryzacyjny woj. slaskiego
Serwisy partnerskie
Wirtualne Podlasie - Białystok
Renado - Informacja Gospodarccza 9434 - Gorzów Wielkopolski
RBIT - Informacja Gospodarcza 9434 -Rzeszów
Całodobowa Ogólnopolska Informacja Telefoniczna 9434 - Kraków
Informacja o Firmach - Hipolit - 9434 - Szczecin
Bank Informacji Gospodarczej i Medycznej - Lublin
Pomorskie Biuro Informacji Medycznej
Wyszukiwanie proste
 
Wprowadź szukaną frazę :        
  Ilość znalezionych firm : 11 do 1  
Drukuj
  Kancelaria II Ekonomiczno-Consultingowa Wanda Matysiak
42-200  Częstochowa - woj. śląskie
Iłłakowiczówny  4/57 (Raków)
tel. (0510)105-821
Specjalność: Ekonomika Przemysłu Licencjonowany Doradca Podatkowy z uprawnieniami M.F. Rzeczoznawca PTE w zakresie księgowości, rachunkowości, zarządzania i rachunku inwestycyjno-giełdowego. Biegły sądowy. Mediator.
Kancelaria Ekonomiczno Consultingowa prowadzi swoją działalność od 1990 roku w swoim gronie posiadamy specjalistów, rzeczoznawców, biegłych sądowych w zakresie;
Kompleksowej obsługi firm
Do naszej firmy można zgłosić się jeżeli chciałbyś założyć swoje przedsiębiorstwo ponieważ jesteś kreatywny, umiesz mieć własne zdanie, umiesz zmierzyć się z ryzykiem podejmowanych decyzji w firmie.
Doradztwa podatkowego
Nasi specjaliści mają uprawnienia do profesjonalnego świadczenia pomocy w sprawach podatkowych. Zgodnie z &nr 3 ustawy o poradnictwie podatkowym doradcy podatkowi są uprawnieni do nieograniczonego, profesjonalnego świadczenia pomocy w sprawach podatkowych.
Zakres działalności doradcy podatkowego obejmuje zgodnie z & 33 ustawy o poradnictwie podatkowym przede wszystkim:
- poradnictwo podatkowe oraz reprezentowanie klienta w sprawach podatkowych (także przed Sądem finansowym)
- opracowanie kwestii podatkowych
- udzielanie pomocy w karnych sprawach podatkowych
- pomoc w wypełnieniu zobowiązań podatkowych, włącznie z prowadzeniem ksiąg Handlowych
- sporządzanie bilansów handlowych wg przepisów podatkowych oraz ich prawno-podatkowa ocena

Poza tym do zakresu doradcy podatkowego należy doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorstw, doradztwo przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej, przy wyborze prawnej formy firmy oraz przekształceniu firm.
Ekspertyzy - opinie w zakresie
- księgowości
- rachunkowości
- zarządzania
- organizacji
- rachunku inwestycyjnego
Nasi rzeczoznawcy i biegli sądowi sporządzają ekspertyzy rzetelnie i zgodnie z ustaleniem prawdy obiektywnej. Czasem postawione zarzuty przez Urząd Skarbowy czy Prokuratora są tylko błędną interpretacją faktów, dobrze więc jak wypowiedzą się na temat specjaliści, którym znane są techniki kwalifikacji dokumentów oraz techniki księgowe, ponieważ reguła wymagalności jest podstawą przypisania winy, która dopiero wówczas rodzi skutek.
Mediacji
Mediacje mogą być przeprowadzane w zakresie kodeksu cywilnego i karnego. Dokuczliwym problemem w społeczeństwie lokalnym to drobna przestępczość. Kradzieże, chuligaństwo, akty wandalizmu, szczególnie wśród nieletnich i młodzieży. Represja prawa karnego nie zawsze daje pożądane efekty. Żeby jednak było możliwe skuteczne działanie mediacyjne w sprawach cywilnych lub karnych muszą być spełnione pewne warunki.
Mediacja przynosi korzyści dla mediujących stron stwarza możliwość pełnej satysfakcji materialnej i moralnej poszkodowanemu. Mediacja przynosi korzyści nie tylko mediującym ale także mieszkańcom dając im poczucie współodpowiedzialności za wychowanie szczególnie młodych obywateli miast. Mediacje mogą być przeprowadzone pomiedzy pracodawcą a pracownikiem.
Wprowadzenie firm na giełdę
Przedsiębiorstwo aby funkcjonowało prawidłowo i osiągało wyniki musi inwestować, powiękaszać swój kapitał.
Na rynku finansowym następuje nie tylko rozliczenie. Rynek finansowy koncentruje podaż i popyt na kapitał pożyczkowy. Na rynku tym następuje wycena kapitału i dochodzi do transakcji po ustaleniu ceny. Rynek kapitałowy podzielić można według różnych kryteriów i może on obejmować
- rynek pieniężny
- rynek kapitałowy
Na rynku finansowym następuje nie tylko rozliczenie transakcji, ale również finansowanie działalności podmiotów. Pozyskiwanie środków finanasowych dla przedsiębiorców po realnie niskich kosztach. Jest to poza kredytowa technika pozyskiwania środków pieniężnych. Rozwiązanie takie zostało dobrze ocenione przez Ministerstwo Finansów jako instrument aktywizacji inwestycji.
Fundusze Unijne
Z chwilą przystąpienia do Unii zyskaliśmy możliwość korzystania ze środków Unijnych w ramach publikowanych programów funduszy unijnych. Nasza kancelaria mając na uwadze potrzeby przedsiębiorstw sporządza takie wnioski. Mamy na swoim koncie sukcesy w ramach przyznanych środków unijnych.
Zarządzanie projektami inwestycyjnymi
Pomagamy w zakresie wskazania terenu inwestycji oraz wstępnego etapu inwestycyjnego wraz z przewidywanym realizacji projektu inwestycyjnego. zakres prowadzonych prac zależy od potrzeb naszego klienta.
  P H D U I E N W S
  Ilość znalezionych firm : 11 do 1  

BIG-DUO Informacja Gospodarcza (c)